Personeel en Beheerliggaam

MnrFrans-van-Kradenburg

Mnr Frans van Kradenburg

Hoof

Emfulenipark

Mnr. Pieter Swart

Adjunkhoof

EBW: Gr 7

Emfulenipark Suzie Sutherland

Suzie Sutherland

Departementshoof:

Tale

Wiskunde: Gr 7

Emfulenipark Primary Henk van der Walt

Henk van der Walt

Departementshoof:

Leerlingaangeleenthede

Wiskunde: Gr 5

yolande

Yolandé de Villiers

Departementshoof:

Grondleggende Fase

Lindsay Nolte

Lindsay Nolte

Gr R – Hoof

Emfulenipark Primary Zelda Naude

Zelda Naudé

Gr R

Emfulenipark Primary Ilda Walton

Ilda Walton

Gr R – Engels

Emfuleni Park Amanda Viljoen

Amanda Viljoen

Gr RR

Emfulenipark Louise van der Walt

Louise van der Walt

Gr RR

Emfulenipark Primary Izelle Watermeyer

Izelle Watermeyer

Gr 1 – Hoof

Emfulenipark Primary Joanne-van-Eeden

Joanne van Eeden

Gr 1

Emfulenipark Primary Junita Schoeman

Junita Schoeman

Gr 1

Emfulenipark Primary Fatima Bordalo

Fatima Bordalo

Gr 1 – (Engels)

Emfuleni Park Julie Grobler

Julie Grobler

Gr 2 – Hoof

Emfulenipark Primary Luzanne Smit

Luzanne Smit

Gr 2

yolande

Yolandé de Villiers

Gr 2 – (Engels)

Emfulenipark Primary Susan Rossouw

Susan Rossouw

Gr 3 – Hoof

Emfulenipark Primary Liesl Steyn

Liesl Steyn

Gr 3

Emfulenipark Primary Roxanna Dercksen

Roxanna Dercksen

Gr 3 – (Engels)

Emfulenipark Primary Leonie Erasmus

Leonie Erasmus

Voog: Gr 4 (Engels)

Wiskunde: Gr 4

Afrikaans (EAT): Gr 4

Emfulenipark Primary Lynette Cilliers

Blanché Heyns

Voog Gr 4

SW: Gr 4,5 & 6

Emfulenipark Primary Maritza Joubert

Maritza Joubert

Voog: Gr 4

Afrikaans Huistaal: Gr 6 & 7

Emfulenipark Primary Jalani Crause

Jalani Crause

Voog: Gr 5

Wetenskap &

Tegnologie Gr 4 – 5

Afrikaans (EAT): Gr 5

Emfulenipark Primary Johann Smith

Johann Smith

Voog: Gr 5 (Engels)

PSW: Gr 4 – 6

LO: Gr 4 & 7

LO (Buite): Gr 7

Emfulenipark Primary Renette Bester

Renette Bester

Voog: Gr 5

Afrikaans Huistaal: Gr 4 & 5

Emfulenipark Primary Angie Janse van Vuuren

Angie Janse van Vuuren

Voog: Gr 6

Wiskunde: Gr 6

Geskiedenis: Gr 7

Emfulenipark Primary Tanya Swanepoel

Tanya Swanepoel

Voog: Gr 6

Engels Huistaal: Gr 5 & 6

Engels (EAT): Gr 5

Conradie Badenhorst

Conradie Badenhorst

Voog: Gr 6 (Engels)

Wetenskap & Tegnologie: Gr 6

Afrikaans (EAT): Gr 7

Wetenskap: Gr 7

Aardrykskunde: Gr 7

Emfulenipark Primary Hanri le Roux

Hanri le Roux

Voog: Gr 7

Engels (EAT): Gr 6 & Gr 7

LO: Gr 6

Emfulenipark Primary Arinda Bothma

Arinda Bothma

Voog: Gr 7

Kuns: Gr 4 – 7

Tegnologie: Gr 7

Emfulenipark Primary Trudie Wilken

Trudie Wilken

Voog: Gr 7 (Engels)

Engels Huistaal: Gr 4 & 7

Engels (EAT): Gr 4

Emfulenipark Primary Ansie Morsner

Ansie Morsner

Mediasentrum

Emfulenipark Primary Anneke Smit

Anneke Smit

RO – Grondleggende Fase

Emfuleni Park Marisa Greef

Marisa Greef

Rekenaars – Grondleggende Fase

Emfuleni Park Michelle Botes

Michelle Botes

Life Coach & BLAST

Emfuleni Park Lisa Booyens

Lisa Booyens

Opvoedkundige Sielkundige

Emfuleni Park Maritza Steyn

Maritza Steyn

Emfulenipark Primary Magda van TonderMagda van TonderFinansies Emfulenipark Primary Gerdi du PreezGerdi du PreezFinansiële Hulp & Bode Emfulenipark Primary Suzette BiermanSuzette BiermanSekretaresse: Tikwerk Emfulenipark Primary Ekzelda BuysEkzelda BuysSekretaresse: Skakelwerk
Emfulenipark Primary Marylize RossouwMarylize RossouwKommunikasie & Bemarking Gerhard ViljoenFaktotum Bettie MolaodiBettie MolaodiSkoonmaker: Kantore Emfulenipark Primary Maria MoloiMaria MoloiSkoonmaker: Kantore
Emfulenipark Primary Emily MangaleEmily MangaleSkoonmaker:Kleedkamers Emfulenipark Primary Maria DlaminiMaria DlaminiSkoonmaker:Kleuterskool Emfulenipark Primary Lukas MashiloaneLukas MashiloaneSkoonmaker:Terrein Emfulenipark Primary Shepard TawoShepard TawoSkoonmaker:Terrein
Emfulenipark Primary Pule SnymanPule SnymanSkoonmaker: Terrein Emfulenipark Primary Shorty MotsoenengShorty MotsoenengSkoonmaker: Terrein Emfulenipark Primary Lawrence MolaodiShorty MotsoenengSkoonmaker: Terrein
BEHEERLIGGAAM : 2015 – 2018

NAAM

e-pos

PORTEFEULJE

Mnr Frans van Kradenburg

diehoof@emfulenipark.co.za

Hoof

Mnr Kevin Ehlers

kevin@kedl.co.za

Voorsitter & Fasiliteite

Me Suzie Sutherland

suziesutherland1@gmail.com

Akademie

Me Jenny Kruger

jennysed@mweb.co.za

Finansies & Fondsinsamelings

Mnr Johann Smith

johann.s@mweb.co.za

Voertuie & Toere

Mnr Gerbrand Smit

gerbrand@n-e-fg.com

Sport

Mnr Flanagan Brown

flanagan@jjmfiltration.co.za

Sport

Mnr Stephan Schoeman

stephansch@vodamail.co.za

Ondervoorsitter & Kultuur

Me Yolandé de Villiers

yolandemobi@icloud.com

Personeel

Mnr André Swart

andres@legal-aid.co.za

Dissipline

Me Marylize Rossouw

info@emfulenipark.co.za

Sekretaresse